Настава у старијим разредима

Распоред писмених и контролних задатака

5/1

Одељењски старешина: Саша Станисављевић

 

 

 

Ред.

бр.

        Презиме и име
Воштинић Лана
Драгићевић Неда
Дурмишевић Катарина
Живановић Мирка
Живковић Јана
Лазаревић Сава
Грујић Душан
Милетић Наталија
Миловић Маша
Милосављевић Вук
Недељковић Лука
Никодијевић Огњен
Николић Никола
Османовић Андрија
Пунић Ива
Радојевић Никола
Савић Мартина
Стефановић Никола
Сулејмановић Саша

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/2

 

Одељењски старешина: Јелена Петровић

                                                           

 

Ред.

бр.

          Презиме и име
Аранђеловић Љубица
Виденовић Новак
Ђорђевић Ђина
Костадиновић Неда
Манојловић Филип
Марковић Ена
  1. М
Миливојевић Сава
Миловановић Марко
Милосављевић Нина
Милутиновић Петар
Новаковић Нађа
Петковић Милош
Пешић Љубица
Савић Јован
Степић Софија
Тасић Вук
Ћирић Анђелина

 

5/3, одељењски старешина Томица Милосављевић

 

Ред.бр. Презиме и име
1. Божановић Лана
2. Василијић Михајло
3. Веселовић Рената
4. Веселовић Ренато
5. Веселовић Дуле
6. Динић Милан
7. Здравковић Вељко
8. Марковић Душан
9. Милојић Николина
10. Пешић Никола
11. Радовановић Нађа
12. Рајковић Јана
13. Ранђеловић Милица
14. Савић Ина
15. Савић Драго
16. Стефановић Јована
17. Стефановић Срећко
18 Трифуновић Душан
19. Хоф Божана
20. Цветковић Ђорђе

 

6/1

 Одељењски старешина: Бојан Богојевић

                                                        

 

Ред.

бр.

          Презиме и име
Бранковић Милан
Гвоздић Весна
Ђорђевић Миљана
Ђорђевић Немања
Јовић Филип
Крстић Марта
Лазић Софија
Милошевић Никола
Николић Иван
Николић Драгутин
Павловић Михајло
Петровић Ана
Петровић Петар
Петровић Стефан
Пешић Анђела
Пешић Стефан
Радмановић Милош
Светозаревић Марија
Станковић Лука
Станојевић Павле

 

 

  

6/2

 

Одељењски старешина: Маја Војиновић

                                                           

 

Ред.

бр.

          Презиме и име
   1. Адамовић Никола
Башић Иван
Ђорђевић Искра
Ђорђевић Сара
Здравковић Теодора
Јовановић Петар
Јоцић Јован
Милановић Лазар
Миленковић Нина
Милошевић Ана
Милошевић Ања
Николић Јанко
Николић Милица
Петровић Дамир
Петровић Матеја
Петровић Милица
Раденковић Михајло
Симић Нина
Стојановић Кристијан
Чатаковић Ива

 

 

6/3 Миљан Миљковић 

Ред.

бр.

        Презиме и име
Адамовић Драгана
Бонић Вељко
Василијић Павле
Живковић Адриан
Јовановић Матија
Јовановић Димитрије
Костић Лазар
Крстић Марина
Маринковић Матеја
Миленковић Ђорђе
Милетић Кристина
Миловановић Анђела
Милошевић Драгана
Милутиновић Душан
Милутиновић Лука
Мишић Теодора
Николић Мартин
Петровић Милица
Пујић Милица
Раденковић Калина
Ристић Мина
Савић Мартин
Стојковић Андреа
Тимилијић Теодора
Тодоровић Алекса

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7/1

Одељењски старешина: Милан Димитријевић                                                   

 

Ред.

Бр.

          Презиме и име
Бојковић Илија
Велојић Данијел
Вучић Марта
Вучић Милица
Илић Илија
Јоцић Јелена
Милановић Тина
Миленовић Миљан
Милијић Илија
Милијић Михајло
Милкић Давид
Милосављевић Ђурђина
Николић Марта
Николић Михајло
Петровић Теа
Раденковић Дуња
Ристић Андреа
Ристић Јана
Савић Никола
Стојановић Михајло
Тошић Ђорђе
Цветковић Јанко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7/2

Одељењски старешина: Милан Лазаревић

 

Ред.

бр.

        Презиме и име
Веселиновић Сара
Виденовић Софија
Допуђа Богдан
Ђорђевић Димитри
Ђорђевић Павле
Живковић Љубица
Јовановић Ева
Крстић Софија
Магловски Емануил
Маринковић Данило
Милутиновић Павле
Мицић Тадија
Петровић Јован
Пешић Ања
Радуловић Филип
Ракић Давид
Ћирковић Лука
Цветковић Даница
Шамбо Нађa

 

7/3

Одељењски старешина: Миодраг Костић

 

Ред.

бр.

        Презиме и име
Антић Филип
Величковић Катарина
Видановић Милена
Вучковић Стефан
Денић Ленка
Ђорђевић Маја
Жарковић Тара
Јевђенијевић Слободан
Јовановић Слободан
Костић Мартина
Кукић Марија
Маринковић Нина
Милановић Немања
Милутиновић Александар
Михајловић Кристина
Ранђеловић Андрија
Ранчић Мара
Сулејмановић Игор
Цветковић Андрија

8/1

 Одељенски старешина: Марија Ивановић Божић

 

Ред. Бр. Презиме и име
Алексић Дуња
Вејсели Сара
Велимировић Алекса
Дамјановић Милош
Јеленковић Анђела
Лазаревић Сандра
Лазић Вељко
Мајсторовић Никола
Марковић Ана
Марковић Немања
Милијић Неда
Милосављевић Јана
Милутиновић Ирина
Милутиновић Нада
Мирковић Ђорђе
Митровић Нина
Михаиловић Јована
Михајловић Павле
Николић Маја
Павковић Милица
Павковић Уна
Павловић Вук
Петровић Александра
Петровић Павле
Пунић Марта
Ранђеловић Милош
Трајковска Ана
Шишић Љубица

 

8/2

 

Одељенски старешина: Горан Миленовић

 

Ред. Бр. Презиме и име
Бонић Богдан
Динић Анастасија
Дончевић Анита
Ђорђевић Александра
Ђорђевић Андреја
Илић Јован
Јовановић Ина
Калић Анђела
Марковић Душан
Милојић Дарко
Милошевић Софија
Михајловић Лука
Николић Филип
Рајић Исидора
Трандафиловић Наташа
Џонић Милица

8/3

 

Одељенски старешина: Биљана Гојковић

 

Ред. Бр. Презиме и име
Бајић Милан
Давидовић Давид
Дикић Милица
Ђорђевић Анђела
Здравковић Ксенија
Златојевић Исидора
Илијић Вељко
Јовановић Сава
Костадиновић Милош
Маринковић Катарина
Милетић Јелена
Миловановић Јована
Милошевић Дијана
Милутиновић Жељко
Павловић Давид
Петровић Андриана
Савић Давид
Станковић Илија
Станковић Стефан
Стефановић Милица
Стефановић Томислав
Стојановић Стефан
Тимилијић Андреа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.