Настава у млађим разредима

1/1

Одељењски старешина: Лидија Станисављевић

 

Бунић Петар
Василијић Лука
Вељковић Нађа
Вукић Лана
Грујић Јана
Денковић Ива
Јовановић Софија
Јовановић Страхиња
Милић Душан
Милојевић Давид
Милосављевић Дуња
Милутиновић Душан
Николић Николија
Николић Вељко
Светозаревић Милица
Симић Ђанкарло
Стојановић Богдан
Стојковић Хана
Тасић Миа
Тричковић Александар
Ћирић Милица

1/2

Одељењски старешина, Весна Ранчић

 

Ред.бр.           Презиме и име
Аранђеловић Уна
Вељковић Андреј
Вукић Софија
Вуликић Страхиња
Вучковић Мила
Гојковић Вук
Жикановић Даница
Жикић Урош
Јеленковић Мирослав
Јовановић Милица
Крстић Инес
Манојловић Јован
Петровић Ирина
Светозаревић Ленка
Ставрић Лазар
Стојковић Нада
Тимилијић Сава
Ћирић Виктор
Цветановић Мила
Цветковић Андреј

1/3

Одељењски старешина, Ивана Бранковић – Петровић

 

Ред.бр.           Презиме и име
Васиљковић Лука
Вучић Анастасија
Илић Алекс
Јовановић Михајло
Јовановић Марта
Јоцић Јанко
Костадиновић Милица
Магловски Мина
Маринковић Петар
Матејић Софија
Милојевић Дуња
Милошевић Софија
Пејчић Лана
Петрвић Вук
Првуловић Петар
Пујић Петра
Ранђеловић Исидор
Тончић Магдалена
Херић Филип
Цолић Петар

 

 

1. разред у Подвису , одељењски старешина Јадранка Станојевић

 

Ред.бр. Презиме и име
Бегановић Кристијан
Бранковић Андреј
Милијић Александар
Стојановић Леонардо

 

  1. разред у Васиљу, одељењски старешина Дијана Милановић

 

Ред.бр. Презиме и име
Илић Марко
Миловановић Сара
Милојић Ена
Симић Јана

2/1

 Одељењски старешина, Владица Првуловић                                                         

 

Ред.бр.           Презиме и име
Анђелковић Лука
Балевић Анастасија
Василијић Дуња
Дурмишевић Михаела
Костић Анђела
Милосављевић Јанко
Николић Кристијан
Николић Љубица
Панић Вељко
Петковић Магдалена
Петровић Милица
Петровић Неда
Пешић Богдан
Пренкљушај Мартин
Ранђеловић Илија
Станојевић Лука
Ћирић Михајло
Ћирковић Александар

2/2

 Одељењски старешина, Владан Ивановић

 

Ред.бр.         Презиме и име
Голубовић Душан
Димитријевић Лука
Ђорђевић Андрија
Живковић Стефан
Илић Андреја
Илић Мића
Јањић Јелена
Јеремић Нина
Јовић Никола
Љубисављевић Валентино
Маринковић Александар
Милојевић Теодора
Милошевић Матија
Николић Сара
Петковић Андреа
Петровић Андрија
Радмановић Николина
Симић Јован
Стаменковић Емилија
Стојадиновић Дуња
Сулејмановић Силвија

2/3

Одељењски старешина, Маја Велимировић

 

Ред.бр.         Презиме и име
Божовић Душан
Давидивић Милица
Ђорђевић Александар
Ђули Ђорђе
Живковић Кристина
Живковић Стефан
Илијић Лена
Јовановић Теодора
Костадиновић Јована
Костић Лана
Костић Лара
Маринковић Вељко
Минић Никола
Митић Ања
Младеновић Анастасија
Никодијевић Сара
Пујић Катарина
Радојковић Катарина
Радосављевић Давид
Станисављевић Љубица
Станковић Раде
Станојловић Милица
Стефановић Ђина
Ћирић Лара

2. разред у Подвису , одељењски старешина Ирена Милановић

 

Ред.бр. Презиме и име
Милетић Владимир
Петровић Јована
Стојановић Габријел
Стојановић Лаура
Милошевић Никола
Милошевић Силвија
Речковић Ален

2. разред у Васиљу, одељењски старешина Дијана Милановић

 

Ред.бр. Презиме и име
Маринковић Катарина
Милојић Магдалена
Цветковић Вељко

3/1

 Одељењски старешина, Аница Гајић

 

Ред.бр.         Презиме и име
Виденовић Новак
Воштинић Лана
Грујић Душан
Динић Немања
Драгићевић Неда
Дурмишевић Катарина
Живановић Мирка
Живковић Јана
Лазаревић Сава
Манојловић Филип
Милетић Наталија
Миливојевић Сава
Миловић Маша
Милосављевић Вук
Милутиновић Петар
Недељковић Лука
Никодијевић Огњен
Николић Никола
Османовић Андрија
Пешић Љубица
Пунић Ива
Савић Јован
Стефановић Никола
Тасић Вук
Савић Мартина
Сулејмановић Саша

3/2

 Одељењски старешина, Нела Митић

                                       

 

Ред.бр.           Презиме и име
Аранђеловић Љубица
Божановић Лана
Василијић Михајло
Динић Милан
Ђорђевић Ђина
Здравковић Вељко
Костадиновић Неда
Марковић Ена
Марковић Душан
Миловановић Марко
Милосављевић Нина
Новаковић Нађа
Пешић Никола
Радовановић Нађа
Радојковић Павле
Рајковић Јана
Ранђеловић Милица
Савић Ина
Степић Софија
Стефановић Јована
Стефановић Срећко
Трифуновић Душан
Ћирић Анђелина
Цветковић Ђорђе

3. разред у Подвису , одељењски старешина Јадранка Станојевић

 

Ред.бр. Презиме и име
1 Хоф Божана
2. Веселовић Рената
3. Веселовић Ренато
4. Стојановић Клаудија

3. разред у Васиљу, одељењски старешина Дијана Милановић

 

Ред.бр. Презиме и име
1. Милојић Николина

4/1

 Одељењски старешина, Ивана Кос

                                                  

 

Ред.бр.           Презиме и име
Бранковић Милан
Гвоздић Весна
Ђорђевић Миљана
Ђорђевић Немања
Јануцовић Дарко
Јовић Филип
Крстић Марта
Лазић Софија
Милановић Лазар
Миленковић Нина
Милошевић Ана
Милошевић Ања
Михајловић Александар
Николић Драгутин
Николић Јанко
Павловић Михајло
Петровић Ана
Петровић Матеја
Петровић Милица
Петровић Петар
Петровић Стефан
Пешић Стефан
Раденковић Михајло
Радмановић Милош
Светозаревић Марија
Станковић Лука
Станојевић Павле
Стојановић Кристијан

 

4/2

 Одељењски старешина, Емануела Милетић

 

Ред.бр.         Презиме и име
Башић Иван
Бонић Вељко
Василијић Павле
Ђорђевић Искра
Ђорђевић Сара
Живковић Адриан
Здравковић Теодора
Јовановић Матија
Јовановић Петар
Костић Лазар
Крстић Марина
Маринковић Матеја
Миленковић Ђорђе
Милошевић Драгана
Милутиновић Душан
Милутиновић Лука
Мишић Теодора
Николић Мартин
Николић Милица
Петровић Дамир
Пујић Милица
Раденковић Калина
Радојковић Стефан
Ристић Мина
Савић Мартин
Симић Нина
Стојковић Андреа
Тимилијић Теодора
Тодоровић Алекса
Чатаковић Ива

4. разред у Подвису , одељењски старешина Ирена Милановић

 

Ред.бр. Презиме и име
Адамовић Драгана
Милетић Кристина
Петровић Милица

 

  1. разред у Васиљу, одељењски старешина Дијана Милановић

 

Ред.бр. Презиме и име
Миловановић Анђела

 

 

Comments are closed.